Bakım Pc Bilgisayar

Zümrütevler bilgisayar tamiri ve servisi, Pc veya Mac bilgisayarların tüm servis bakımları, format atma, windows kurulumu ve teknik destek hizmetleri.

Bilgisayarların günlük kullanımı ve ortaya çıkabilecek sorunlar nedeniyle, birçok kişi temel bilgisayar servis ve onarımının çözüm yollarını aramaktadır. Bu nedenle Zümrütevler Bilgisayar Tamiri  cihazınız ilşe ilgili her türlü desteği sunarak müşterilerine çözüm yölu sunar.

Bilgisayar Bakım Hizmetleri:

Ev ve iş bilgisayarlarınız sürekli güncelleme ve ayar gerektirir. Bu düzenli bakım sadece bilgisayarınızın çalışma hızını artırmakla kalmayacak, aynı zamanda ömrünü de artıracaktır. Bakım hizmeti, dosya temizlemeyi, yeni pencereleri veya programları yükseltmeyi ve yüklemeyi ve genel denetimleri içerir.

Donanım Onarımları:

Bilgisayar veya aksesuarlarının maruz kaldığı fiziksel hasarlar içindir. Buna yeni donanım yükleme, donanımın onarılması veya güncellenmesi vb. dahildir.

Hizmetlerimizden bazıları

Bilgisayar Teknik Desteği
PC Onarım Hizmetleri ve Sorun Giderme
PC Kurulumu
Sistem Güvenlik Testi
Ağ / Kablolu / Kablosuz Ağ
Donanım onarım hizmetleri / Yükseltmeler / Kurulum
Yazılım onarım hizmetleri / Yükseltmeler / Kurulum
İşletim Sistemi Güncellemeleri (OS)
Anti-Virüs Yükleme / Kaldırma
Anakart Değiştirme
Silinen Dosyaları Kurtarma
Bellek Yükseltmeleri ve daha fazla BT onarım hizmeti

BT Destek Hizmetleri

İşletmeler ve ev kullanıcıları, her geçen gün artan şekillerde bilgisayarlara bağımlıdır. Küçük bir bilgisayar sorunu bile hayatımızı bozar ve ticari faaliyetlerimizi engeller. Sertifikalı bir bilgisayar teknisyenine danışmamız gereken yer maltepe bilgisayar tamiri servisidir.

Yeni teknolojinin sürekli gelişmesiyle birlikte, bilgisayarlara casus yazılım saldırıları, virüs bulaşmaları, ağ sorunları ve diğer yazılım ve donanım arızaları gibi birçok teknik sorun da ortaya çıkıyor.

Televizyon ve Küçük ev aletleri için diğer sitemizi ziyaret ediniz lütfen.

Maltepe, idealtepe, zümrütevler, adatepe bilgisayar tamiri ve özel servisi

Lenovo, Hp, Msi, Acer, Asus, Casper, Monster notbook, Macbook, Macbook Air, Macbook Pro ve Diğer tüm markalar

 

Yorum Yap