Apple Bilgisayar Pc Bilgisayar Tamir Servisi

Başıbüyük bilgisayar tamiri ve servisi, tüm bilgisayar modellerinin tamir, yazılım ve donanım ile her türlü servis desteği.

BT Destek Hizmetleri

İşletmeler ve ev kullanıcıları, her geçen gün artan şekillerde bilgisayarlara bağımlıdır. Küçük bir bilgisayar sorunu bile hayatımızı bozar ve ticari faaliyetlerimizi engeller. Sertifikalı bir bilgisayar teknisyenine danışmamız gereken yer bostancı bilgisayar tamiri servisidir.

Yeni teknolojinin sürekli gelişmesiyle birlikte, bilgisayarlara casus yazılım saldırıları, virüs bulaşmaları, ağ sorunları ve diğer yazılım ve donanım arızaları gibi birçok teknik sorun da ortaya çıkıyor.

Bu sorunları çözmek için hızlı ve verimli bir bilgisayar teknisyenine ihtiyacınız var.

Bir işletmenin tüm gidişatını bozan bir sorunla karşılaşmak gerçekten sinir bozucu ve bir an önce bilgisayarlarını servise götürmeleri gerekiyor.

İşletmeler her zaman hızlı ve güvenilir bilgisayar onarım hizmetlerine ihtiyaç duyduğundan, farklı bilgisayar hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmaları en iyisidir.

Donanım Onarımları:

Bilgisayar veya aksesuarlarının maruz kaldığı fiziksel hasarlar içindir. Buna yeni donanım yükleme, donanımın onarılması veya güncellenmesi vb. dahildir.

Virüs Temizleme:

Bu serviste bilgisayar teknisyenlerimiz, bilgisayarınızdaki önemli verileri veya bilgileri riske atmadan virüsün temizlenmesini sağlar. Ayrıca, çevrimiçi olarak virüs temizleme hizmetlerinin yanı sıra bilgisayarınızı sorunsuz bir şekilde kurmak ve çalıştırmak için gereken tüm adımları içeren eksiksiz hizmetler de alabilirsiniz.

Aksesuar Onarımı:

Hasar nedeniyle onarılması gerekebilecek tarayıcılar ve yazıcılar gibi birçok bilgisayar aksesuarı vardır. Bilgisayar donanımı konusunda uzmanlaşmış profesyonel bilgisayar teknisyenlerimiz bu tür sorunları çözmenizde size yardımcı olacaktır.

Özelleştirmiş Bilgisayar

Neye ihtiyacınız olduğunu biliyorsanız ancak stok bilgisayarlarda bulamıyorsanız, teknisyeninlerimizden size veya şirketinizin ihtiyaçlarına göre belirli özelliklere sahip özelleştirilmiş bir bilgisayar yapmasını isteyebilirsiniz.

Hizmetlerimizden bazıları

Bilgisayar Teknik Desteği
PC Onarım Hizmetleri ve Sorun Giderme
PC Kurulumu
Sistem Güvenlik Testi
Ağ / Kablolu / Kablosuz Ağ
Donanım onarım hizmetleri / Yükseltmeler / Kurulum
Yazılım onarım hizmetleri / Yükseltmeler / Kurulum
İşletim Sistemi Güncellemeleri (OS)
Anti-Virüs Yükleme / Kaldırma
Anakart Değiştirme
Bellek Yükseltmeleri ve daha fazla BT onarım hizmeti

Televizyon ve Küçük ev aletleri için diğer sitemizi ziyaret ediniz lütfen.

Tüm Servislerimiz için diğer sitemizi ziyaret ediniz lütfen.

Acer, Asus, Lenovo, Hp, Msi, Casper, Monster notbbok, Packardbell, Macbook ve diğer tüm markalar özel servisi

 

Yorum Yap